HLAVNÁ STRANA  OBCHODY  |  TRASA  |  MAPA  |  PÁR ZAUJÍMAVOSTÍ  |  FOTO  |  RAKÚSKO SLOVENSKY

 G3

NEOFICIÁLNE STRÁNKY NÁKUPNÉHO RESORTU V GERASDORFE PRI VIEDNI    

 Pondelok až streda 9.30 - 19.00 h. / Štvrtok a piatok 9.30 - 20.00 h. / Sobota 9.00 - 18.00 h.     
adresa:  G3 Shopping Resort Gerasdorf, G3 Platz 1, 2201 Gerasdorf bei Wien     

 
 G3 SHOPPING
Štatút stránok
Pre upresnenie zámerov a vlastností týchto stránok je potrebné stránky chápať, ako neoficiálne stránky, ktoré boli vytvorené za účelom informovať o vlastnostiach, plusoch, mínusoch, polohe a ďalších vlastnostiach tohto zaujímavého miesta. Miesto zaujme architektúrou, naozaj mohutnou zmesou kultúr, jazykov, ponuky tovaru, a množstva iného. Stránka sa nijakým spôsobom nesnaží poškodiť prevádzkovateľa zariadenia, ale skôr nezištne podporiť povedomie Slovákov o tomto mieste.

Logo G3 použité na hlavnej stránke je originálnym logom nákupného centra. Fotografie na tomto webe použité je zakázané posielať a šíriť ďalej. Link na oficiálne stránky na ľavej strane stránok, je odkazom platným v čase zima až jar 2012 až 2013. Použitie fotografie z týchto stránok pre propagačné účely je možné výhradne max. v počte 1 fotografia na celý server s výrazným uvedením klikateľného zdroja, v opačnom prípade je uvádzanie materiálov vyhradené.

Tieto stránky sa nesnažia nikoho poškodiť, nikoho uraziť, informujú výhradne o možnostiach pri nákupoch a spôsobe, ako sa na miesto dostať, prípadne čo tam nájsť. Pokiaľ sa na tomto webe spomína nejaký problém alebo nedokonalosť v navigácií, v riešení stavby, nedostupný obchod alebo niečo podobné a časom dôjde k náprave, tento fakt bude upravený aj v texte. Samozrejme len v prípade, že osobná návšteva dovolila postrehnúť zmenu v stave.

Verzia stránok:   6. január 2013 

 
 

Neoficiálne stránky nákupného centra Gerasdorf. Vytvorené pre informovanie o obsahu a trase. Pár zaujímavostí a osobné skúsenosti s miestom a obchodmi, názory na ceny. Logo patrí obchodnému centru G3. Autor BAko. Dátum vytvorenia prehľadu január 2013. ŠTATÚT STRÁNOK . Kopírovanie fotografií zakázané. Výhradne s klikateľným a viditeľným uvedením zdroja a v počte max. 1 fotografia. 

webhosting poskytlo: