HLAVNÁ STRANA  OBCHODY  |  TRASA  |  MAPA  |  PÁR ZAUJÍMAVOSTÍ  |  FOTO  |  RAKÚSKO SLOVENSKY

 G3

NEOFICIÁLNE STRÁNKY NÁKUPNÉHO RESORTU V GERASDORFE PRI VIEDNI    

 Pondelok až streda 9.30 - 19.00 h. / Štvrtok a piatok 9.30 - 20.00 h. / Sobota 9.00 - 18.00 h.     
adresa:  G3 Shopping Resort Gerasdorf, G3 Platz 1, 2201 Gerasdorf bei Wien     

 
 G3 SHOPPING
Rakúsko po slovensky
Rakúsko je neďaleko Bratislavy. Dlho bolo pre Slovákov nedostupné a až po páde železnej opony sa konečne mohli za hranice dostať rodiny bez toho, aby museli spĺňať úmorné podmienky a kritériá. To, čo bolo nedostupné, je dnes dostupné a nemusíme sa obmedzovať v tom, či si niečo z Rakúska prinesieme hmotné alebo nehmotné. Môžu to byť aj zážitky z poznávania. Rakúsko s príjemnými ľuďmi, nákupnými možnosťami, ale hlavne peknou prírodou, tradíciami a neďalekou Viedňou nás stále láka. Keďže cestou do G3 prechádzate cez pár zaujímavých miest, dovolil som si ich v rámci spolupráce s hostingom 1Q.sk, ktorý pomohol aj pri výrobe stránok, aj zosumarizovať. Medzi partnerov týchto stránok budú patriť aj nasledovné spomenuté stránky, ktorá zároveň poskytli kostru pre tieto stránky. Nechajte sa inšpirovať na zastávku v niektorom z nasledujúcich miest.

Hainburg an der Donau
Mestečko len pár minút od hraníc a od Petržalky. Nachádza sa za obcou Wolfstahl, známe je svojim veľkým hradom, neikoľkými vstupnými bránami a zaujímavou históriou. Narodil sa tu jeden slávny skladateľ - pri návšteve mestečka určite rýchlo nájdete jeho meno na jednej z miestnyh známych ulíc.
Slovenské stránky:  
www.hainburg.cestovanie.biz

Bruck an Der Leitha
Okresné mesto Bruck an Der Leitha je zaujímavé svojou históriou najmä vojenským táborom, ktorý tu dávnejšie monarchia zaviedla, ale tiež je tu niekoľko ďalších zaujímavostí. Bruck je známy tiež outletovým obchodným centrom. V samotnom centre sa tiež nachádza zaujímavý kaštieľ, historické centrum a niekoľko pamätníkov.
Slovenské stránky:  
www.bruck.cestovanie.biz

Kittsee
Kittsee je známa rakúska obec pri hraniciach so Slovenskom. Nachádza sa v tesnej blízkosti Slovenska a je obľúbeným miestom nie len pre bývanie, ale aj pre turistiku a nákupy. Nákupy zväčša v miestnej čokoládovni, ktorá je slávna po celom Rakúsku najmä pre banány v čokoláde, rôzne malé cukrovinky a rôzne čokoládové sochy. Čokoládovňa Hauswirth má meno aj v zahraničí. Inak je Kittsee známe aj ako mestečko marhúľ, keďže sa tu pestuje niekoľko druhov marhúľ. Mimo prírodné a pestovateľké bohatstvo nechýba tradične ani to historické, stojí tu vodný hrad a kaštieľ.
Slovenské stránky:  
www.kittsee.cestovanie.biz

SchlossHof
Nádherný zámok s rozľahlou záhradou a ďalšími stavbami v zaujímavom komplexe sídla známeho ako Shlosshof za vlády Márie Terézie a Franz Josepha slúžil ako ich prechodné sídlo. Zo záhrad je vidieť slovenskú krajinu, najmä činžiaky v Devínskej Novej Vsi. Nádherný zámok je dodnes obľúbeným miestom pre dovolenkárov, po novom tu vedie aj cyklotrasa z DNV po cyklomoste Chucka Norrisa, ktorý nesie oficiálny názov Most Slobody. Prvé stránky, ktoré o tomto mieste informovali, sa nacádzajú na doméne nižšie.
Slovenské stránky: 
www.schlosshof.cestovanie.biz 

 
 

Neoficiálne stránky nákupného centra Gerasdorf. Vytvorené pre informovanie o obsahu a trase. Pár zaujímavostí a osobné skúsenosti s miestom a obchodmi, názory na ceny. Logo patrí obchodnému centru G3. Autor BAko. Dátum vytvorenia prehľadu január 2013. ŠTATÚT STRÁNOK . Kopírovanie fotografií zakázané. Výhradne s klikateľným a viditeľným uvedením zdroja a v počte max. 1 fotografia. 

webhosting poskytlo: