HLAVNÁ STRANA  OBCHODY  |  TRASA  |  MAPA  |  PÁR ZAUJÍMAVOSTÍ  |  FOTO  |  RAKÚSKO SLOVENSKY

 G3

NEOFICIÁLNE STRÁNKY NÁKUPNÉHO RESORTU V GERASDORFE PRI VIEDNI    

 Pondelok až streda 9.30 - 19.00 h. / Štvrtok a piatok 9.30 - 20.00 h. / Sobota 9.00 - 18.00 h.     
adresa:  G3 Shopping Resort Gerasdorf, G3 Platz 1, 2201 Gerasdorf bei Wien     

 
 G3 SHOPPING
Mapa
Mapa nákupného centra G3 na Google mapách v čase zimy 2012/2013 dokazuje, že ide o pomerne nové stredisko. V tesnej blízkosti stavby už stál Hornbach a niekoľko značkových predajní ako Erotic, KIK a ďalšie podobné značky a stálice podobných obchodov. Hneď oproti nim sa neskôr postavilo ono známe G3, ktoré dnes môžeme navštíviť. Na Google mapách sa zobrazuje ešte stavenisko, takže sa nedajte zmiasť.

Adresa: 
G3 Shopping Resort Gerasdorf,  G3 Platz 1, 2201 Gerasdorf bei Wien
Gratis Service Hotline: 0800 900 333    E-Mail: office @ g3-shopping.at

Na mape:
V súčasnosti miesto vyzerá inak, chýbajú mu však akékoľvek zábery Google Street, preto si bude treba vystačiť s popisom trás, osobnými skúsenosťami, vlastnou orientáciou a fotografiami na tejto stránke. Stratiť sa však nedá, pretože G3 je neeprehliadnuteľné už z ďaleka.


Zväčšiť mapu
 

 
 

Neoficiálne stránky nákupného centra Gerasdorf. Vytvorené pre informovanie o obsahu a trase. Pár zaujímavostí a osobné skúsenosti s miestom a obchodmi, názory na ceny. Logo patrí obchodnému centru G3. Autor BAko. Dátum vytvorenia prehľadu január 2013. ŠTATÚT STRÁNOK . Kopírovanie fotografií zakázané. Výhradne s klikateľným a viditeľným uvedením zdroja a v počte max. 1 fotografia. 

webhosting poskytlo: