HLAVNÁ STRANA  OBCHODY  |  TRASA  |  MAPA  |  PÁR ZAUJÍMAVOSTÍ  |  FOTO  |  RAKÚSKO SLOVENSKY

 G3

NEOFICIÁLNE STRÁNKY NÁKUPNÉHO RESORTU V GERASDORFE PRI VIEDNI    

 Pondelok až streda 9.30 - 19.00 h. / Štvrtok a piatok 9.30 - 20.00 h. / Sobota 9.00 - 18.00 h.     
adresa:  G3 Shopping Resort Gerasdorf, G3 Platz 1, 2201 Gerasdorf bei Wien     

 
 G3 SHOPPING
Trasa - ako sa sem dostať?
G3 bude nepochybne lákať záujem slovenských zákazníkov, ktorí budú chcieť siahnuť po lacnom tovare, zaujímavých značkách a ďalších službách. G3 obsahuje viacero značiek, ktoré možno radiť medzi naozaj kvalitné, respektíve známe a u nás nie s takým výberom. Slováci a Češi zatiaľ v malej miere objavujú toto miesto a preto sa možno hodí upresniť trasu, ako sa na toto miesto dostať buď cez diaľnicu, alebo mimo spoplatnené vozovky.

Diaľničné spojenie:
z Jaroviec po diaľnici A6 o niekoľko kilometrov prejdite na diaľnicu A4. Neskôr na križovatke Knoten Prater odbočte na cestu A23 smer Brno a pokračujte cestou S2, potom S1. Nakoniec po ceste B7 cez krihový objazd podľa značenia cedúľ G3.


Zväčšiť mapu

Nespoplatnená cesta mimo diaľnice:
Z Bratislavy prejdite na Hainburg an der Donau, za mestečkom pri kruhovom objazde prejdite na prvý výjazd smerom k Machreg / Schlosshof, prechádzate cez most ponad Dunaj, cez obec Engelhartstetten na Lassee. Z Lassee prejdite na Leopolsdorf im Marchfelde, následne cez obec Glinzendorf a Markgrafneusiedl. Následne prejdete cez okraj mestečka Deutsch-Wagram po ceste LH6 a následne vyhýbajúc sa diaľnici S1 nájdete podľa značenia hnedého loga G3 cestu do tohto obchodného centra. Dva hlavné znaky v názve G3 sú výrazné, preto si ceduľu nemožno pomýliť s inou.

 
Zväčšiť mapu

Trasa zo Záhoria, z Kútov a Moravského svätého Jána
O niečo bližšie majú G3 obyvatelia záhoria, keďže G3 sa nachádza nad Viedňou pár desiatok minút severnejšie od centra. Po prejazde štátnych hraníc z Moravského Svätého Jána sa ocitnete v Hohenau an der March, ďalej prejdite na Hauskirchen, smerujte cez Erdól Strasse do mestečka Wilfersdorf a po ceste Brunner Strasse, následne po ceste Nord Autobahn E461 stále na juh cez Eibesbrun. Nakoniec podľa značenia ďalej na juh nájdete už cedule s hnedým logom G3.

Trasa z Brna
Trasa z Brna sa čiastočne v Poysdorfe stretáva s vyššie popisovanou trasou zo Záhoria. Trvá približne do 1 a pol hodiny.


Zväčšiť mapu

Parkovisko:
Kapacita 4000 parkovacích miest je ako-takou zárukou, že nájdete svoje miesto, hoci ďalej. Určite nezabudnite pamútať sektor, kde ste zaparkovali. Zároveň je tu možnosť nabíjania pre elektromobily, kým ste na nákupoch. V okolí sú dve šerpacie stanice, jedna je vo výstavbe v čase zima 2012/2013.

 
 

Neoficiálne stránky nákupného centra Gerasdorf. Vytvorené pre informovanie o obsahu a trase. Pár zaujímavostí a osobné skúsenosti s miestom a obchodmi, názory na ceny. Logo patrí obchodnému centru G3. Autor BAko. Dátum vytvorenia prehľadu január 2013. ŠTATÚT STRÁNOK . Kopírovanie fotografií zakázané. Výhradne s klikateľným a viditeľným uvedením zdroja a v počte max. 1 fotografia. 

webhosting poskytlo: