HLAVNÁ STRANA  OBCHODY  |  TRASA  |  MAPA  |  PÁR ZAUJÍMAVOSTÍ  |  FOTO  |  RAKÚSKO SLOVENSKY

 G3

NEOFICIÁLNE STRÁNKY NÁKUPNÉHO RESORTU V GERASDORFE PRI VIEDNI    

 Pondelok až streda 9.30 - 19.00 h. / Štvrtok a piatok 9.30 - 20.00 h. / Sobota 9.00 - 18.00 h.     
adresa:  G3 Shopping Resort Gerasdorf, G3 Platz 1, 2201 Gerasdorf bei Wien     

 
 G3 SHOPPING

Zľavy a výpredaje
Zľavy a výpredaje nie sú nikdy nikde neustálym pravidlom. Ide o predajne jednotlivo, ktorá čo ponúkne. V každom prípade je na tomto mieste najpopulárnejšia predajna PRIMARK s odevmi a doplnkami. V čase našej návštevy zaujali aj predajne C&A, H&M a pár ďalších odevných značiek. Bohatý výber reštaurácií a miest s potravinami zas obohatili našu špajzu o kvalitné salámy, klobásy zo skutočného mäsa, kvalitný syry a podobne. V každom prípade však potraviny často cenami šplhajú vyššie než u nás.

Ceny zhruba: Január 2013
Hrubý prehľad zliav počas januára v predajni PRIMARK:  zľavy sa pohybujú rôzne. Neraz je cenovka na 5 EUR ale pri pokladni platíte 2 EURÁ, to preto, že na cenovke je len veľmi slabo prečiarknutá cena, alebo ste sa chytili jediného kusu na vešiakoch, kde cenu prepísať prehliadli. V každom prípade ide o ojedinelosť, čo sa u nás stáva skôr opačne, pri pokladni zaplatíte viac. potešil výber pánskych tričiek od 3 EUR po 5 EUR. Nohavice, rifle, v cenách od 7 EUR, prípadne od 11 EUR. Svetre od 11 EUR. Detské oblečenie v prieme okolo 5 EUR, neraz aj sady vrch a spodok. Zaujímavá je ponuka veľkých diek, prehozov na posteľ. Remene a opasky okolo 3 EUR dámske aj pánske. Bohatý výber spodnej bielizne, aj u nás nedostatkový tovar, špeciálne sťahujúce odevy pre dámy.

FOTOGRAFIE

Darčeková karta
Darčeková karta, takzvaná geschenke Karte je kartou Maestro, ktorú si môžete objednať aj online. Nabiť ľubovoľnou sumou od 10 EUR do 150 EUR. Na stránkach: https://g3shop.paylife.at/ objednanie karty v januári 2013 nefunguje. Je však predpoklad, že to znovu obnovia.

 
 

Neoficiálne stránky nákupného centra Gerasdorf. Vytvorené pre informovanie o obsahu a trase. Pár zaujímavostí a osobné skúsenosti s miestom a obchodmi, názory na ceny. Logo patrí obchodnému centru G3. Autor BAko. Dátum vytvorenia prehľadu január 2013. ŠTATÚT STRÁNOK . Kopírovanie fotografií zakázané. Výhradne s klikateľným a viditeľným uvedením zdroja a v počte max. 1 fotografia. 

webhosting poskytlo: